Zostań naszym Gościem i skorzystaj z informacji, które mogą Ci się przydać.

Doba hotelowa

Doba hotelowa w BEST WESTERN Airport Modlin zaczyna się od godziny 14.00, a kończy o godzinie 12.00. W przypadku zaplanowanych imprez godziny doby hotelowej ustalane są indywidualnie.

Śniadanie

Abyś pełny energii mógł rozpocząć nowy dzień, zapraszamy Cię do naszej hotelowej restauracji na pożywne śniadanie serwowane już od godziny 6.30 do 10.00, a w niedzielę od 7.00 do 11.00.

Restauracja

Skosztuj wyśmienitych dań obiadowych lub przekąsek lunchowych, spróbuj innowacyjnych potraw naszego Szefa Kuchni i ucztuj z bliskimi, przyjaciółmi, czy partnerami biznesowymi w restauracji hotelowej aż do godziny 22.00.

Internet

W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WI-FI. Korzystaj z internetu bez ograniczeń. W Hotelu znajduje się również kiosk internetowy, w którym bezpłatnie można sprawdzić potrzebne informacje.

Room Service

Chcesz spożyć posiłek nie schodząc do restauracji? Wybierz danie z karty menu, którą przygotowaliśmy dla Ciebie i zadzwoń na numer 300. Koszt usługi to jedyne 10 zł, który zostanie doliczony do rachunku.

Dzieci

Dzieci do 12 roku życia nocują w pokoju rodziców bez dodatkowych opłat. Na specjalne życzenie udostępniamy bezpłatnie łóżeczko z pościelą. Stolik z kolorowankami znajduje się w restauracji, serwującej także specjalne menu dla dzieci.

Zwierzęta

Zwierzęta domowe są u nas mile widziane. Opłata za Twojego pupila wynosi 49 zł / doba.

Parking

Przed hotelem znajduje się bezpłatny parking miejski. Do Twojej dyspozycji oddajemy zamknięty parking hotelowy, który jest monitorowany. Opłaty: samochody osobowe: 25 zł / doba, minibus: 35 zł / doba, autokar 50 zł / doba.

Pralnia

Spędzając czas w BEST WESTERN Airport Modlin masz możliwość odświeżenia swoich ubrań w profesjonalnej pralni; atrakcyjne ceny, już od 5 zł.

Siłownia

Pamiętaj o swojej kondycji fizycznej. My również dbamy o Twoje potrzeby, dlatego udostępniamy Ci bezpłatnie naszą mini siłownię, gdzie znajdziesz: atlas, rowerek i bieżnię. Siłownia dostępna jest w godz. 06.30 – 22.00.

Boisko Sportowe

Sport to zdrowie, dlatego skorzystaj z naszego boiska do siatkówki plażowej i baw się, jak nigdy wcześniej (boisko dostępne w godz. 06.30 – 21.00 w okresie letnim)

Lobby bar

Znajdziesz go przy recepcji, jest on do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Bankomat

Najbliższy bankomat sieci Euronet znajdziesz ok. 20 m od hotelu.